Kup wynajęty lokal
Facebook
Budujemy dla Was 25 lat!
+48 61 84 64 060 +48 608 070 334
Pokaż numery telefonów
+48 608 070 334

Feliks Łuczyński

+48 608 507 166

Lucyna Jarczyńska

powrót do listy inwestycji

Lokale do wynajęcia

Dobry lokal użytkowy to ważna część prowadzenia własnej firmy. Odpowiedni lokal powinien być dopasowany do charakteru działalności, nie tylko rozmiarem, ale także lokalizacją i dodatkowymi funkcjonalnościami. W naszym portfolio znajdują się lokale do wynajęcia zaprojektowane w taki sposób, by wpisywały się w indywidualne potrzeby naszych Klientów. Szczególnie polecamy biura do wynajęcia. Poznań i jego okolice słyną z przedsiębiorczości, dlatego ulokowanie tutaj biznesu to dobra prognoza na przyszłość. Wynajmując lokale od Agrobex w Poznaniu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wykończenia oraz jasnych warunków najmu.

Najlepsze lokale handlowo-usługowe na wynajem

Zapraszamy do wynajmu lokali handlowo-usługowych z Agrobex. W znalezieniu najlepszej oferty pomoże wyszukiwarka dostępna na naszej stronie internetowej, uwzględniająca różne lokalizacje oraz inne, dodatkowe parametry takie jak powierzchnia, cena czy typ lokalu. Oferujemy lokale użytkowe w miejscowościach takich jak Poznań, Swarzędz, a także Baranowo i Przeźmierowo. Każdy nasz lokal do wynajęcia cechuje dogodne położenie oraz wysoki standard wykończenia. Większość pomieszczeń udostępnianych przez Agrobex znajduje się na parterze, co jest dodatkowym plusem oraz udogodnieniem dla Klientów. Odpowiednie położenie lokalu ułatwia pozyskanie potencjalnych Klientów oraz dostanie się do siedziby firmy.

Wszystkie dostępne lokale do wynajęcia znajdujące się w naszej bazie spełniają najwyższe europejskie standardy, mają podłączone odpowiednie media i znajdują się w obiektach monitorowanych. Poznań jako duże miasto wojewódzkie daje sporo możliwości dla rozwoju sektora usług, ale nawet podpoznańskie Baranowo nie zostawi zainteresowanych bez ciekawej oferty. Jest tak dlatego, że lokale użytkowe do wynajęcia są dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z wynajmu lokali handlowo-usługowych oraz biurowych dostosowanych do Państwa potrzeb.

Wynajem / Sprzedaż
LokalizacjaTyp lokaluPowierzchnia


Cena


Liczba pomieszczeń

Lp. Typ lokalu Lokalizacja Nr lokalu Piętro Powierzchnia (m2) Cena wynajmu netto (m2 lokalu) Cena wynajmu netto Status lokalu Dostępność lokalu Informacje dodatkowe Rzut do pobrania
1 Biuro Poznań Lofty Ułańskie. Biura & Apartamenty

(kliknij)
06 6 52,7 52 2 740,00 wolny od ręki pobierz
2 Lokal usługowo-handlowy Poznań Wilczak 20

(kliknij)
U1 parter 323,30 58 18 751,00 wolny od ręki pobierz
3 Lokal usługowo-handlowy Przeźmierowo Kamienica przy Rynku

(kliknij)
73A/U2-1 parter 102,1 atrakcyjna cena! wolny od ręki pobierz
4 Lokal usługowo-handlowy Przeźmierowo Kamienica przy Rynku

(kliknij)
73B/U5 parter 49 atrakcyjna cena! wolny od ręki pobierz